Wszystkie kategorie

Akwarium 240 L Optiwhite+szafka metalowa+filtry

Akwarium 240 L Optiwhite+szafka metalowa+filtry
Sprzedam, 1100.00 PLN
Ogłoszenie wystawił:
pjacek
Oceny:
0 0
Lokalizacja:
Chorzów, Śląskie
Kontakt:
Zaloguj się.
Wystawione:
2 mies temu
Odsłony:
115

Szczegóły

Sprzedam akwarium wykonane na zamówienie z dodatkowymi wzmocnieniami w konstrukcji górnej (widoczne na zdjęciach) ze szkła OPTIWHITE o wymiarach: długość 120,0 cm x szerokość 40,0 cm x wysokość 50,0 cm.

Do akwarium mam pokrywę w kolorze czarnym. W pokrywie możliwość zainstalowania dwóch świetlówek, ja dodatkowo zrobiłem liniowe oświetlenie LED z którego korzystam.

Szafka pod akwarium wykonana na zamówienie na METALOWEJ KONSTRUKCJI spawanej zgodnie z moim projektem. To nie jest zwykła szafka, proszę zobaczyć na zdjęciach.
Wymiary długość 135,0 cm x szerokość 45,0 cm x wysokość 80,0 cm.
Szafka bezcokołowa wykonana z płyty akrylowej w białym połysku - płyta odporna na wilgoć i zarysowania. Fronty otwierane w systemie push to open. Po lewej stronie szafka z półką otwierana z boku, na środku szafka z półką otwierana z przodu, po prawej szafka z filtrem - w blacie otwory na przeprowadzenie instalacji.

Do akwarium w zestawie:
1. Filtr zewnętrzny AQUAEL model UNIMAX 500 professional.
2. Mniejszy filtr wewnętrzny z gąbką.
3. Grzałka.
4. Falownik.
5. Napowietrzacz.
6. Dwa kotniki na małe rybki plastikowe i jeden duży z siatki.
7. Posiadam również automatyczny karmnik dla ryb montowany od góry na akwarium, bardzo przydatny podczas dłuższych wyjazdów.

Oddzielnie do sprzedania posiadam sporo rafy przywiezionej z zagranicy jako dekoracja do akwarium (koralowce wapienne, skała koralowa, pąkle, niebieska gąbka morska, duże muszle) - cena do ustalenia jeśli ktoś będzie zainteresowany.

Kontakt: Dostępny dla zalogowanych. Zaloguj się.
Dostawa:
Płatność: