Faq

Zapomniałem hasło?

Gdy zapomniałeś hasło do logowania w serwisie, możesz je odzyskać za pomocą opcji 'odzyskaj hasło'. Będą Ci potrzebne; adres email i nazwa użytkownika, które zostały do tego konta przypisane. Otrzymasz email z instrukcjami. Nowe tymczasowe hasło zostanie wygenerowane automatycznie i wysłane na twóją skrzynkę pocztową. Pamiętaj aby je później zmienić w panelu użytkownika. Do panelu wejdziesz automatycznie po zalogowaniu, lub klikając na swoją nazwę użytkownika znajdującą się w nagłówku strony.


Raportowanie ogłoszenia lub użytkownika.

Co zrobić jesli widzę podejrzane ogłoszenie? Każdy zalogowany użytkownik może reagować na nieprawidłowości na stronie w związku z łamaniem zasad przez pozostałych członków społeczności akwa-markat.pl. W tym celu wprowadzono opcję raportowania ogłoszeń i użytkowników. Przycisk 'raportuj ogłoszenie' znajduje się na podstronie ze szczegółami konkretnego ogłoszenia. Natomiast przycisk 'raportuj tego użytkownika' znajduje się w publicznym profilu każdego użytkownika.


Jak zamknąć konto?

W tym celu musisz się zalogować i zgłosić chęć zamknięcia konta w wiadomości prywatnej do administracji. Link do formularza znajduje się tutaj.